Дієтолог пояснила, яким має бути правильний обід при сидячій роботі - Новини Ю

Дієтолог пояснила, яким має бути правильний обід при сидячій роботі

02.10.2022   15:21    217

За невисокої фізичної активності краще не замовляти комплексний обід (салат, суп, друге, десерт, напій), а обмежитися парою страв.

“Зараз, через те, що ми мало рухаємося, робота сидяча, у нас немає фізично важкої праці, ми не находжаємо хоча б норму кроків в районі 7000 на добу, надлишок калорій для нас шкідливий. І комплексний обід буде повноцінним раціоном на день, а не на один прийом їжі. Тому варто обмежено вживати з цього набору страви. Краще брати дві, максимум три”, – сказала дієтолог.

Ганна Івашкевич зазначила, що суп необов’язково включати до складу повноцінного обіду — наваристий бульйон містить ті самі вуглеводи. Тому можна обмежитися салатом, супом та, якщо хочеться, десертом.

“Поєднання супу та другого – іноді цього буває багато, але все залежить від того, який суп. Якщо овочевий бульйон, то він цілком може замінити салат. Іноді ресторани йдуть на хитрощі і роблять комбіновані обіди на півпорції. Наприклад, звичайний суп на 300- 400 г йде на 150-200 г. Тоді комплексний обід виходить більш-менш за калорійністю оптимальним”, –  пояснила Івашкевич.
storinka.com.ua