Даша Кацуріна різко відповіла хейтерам - Новини Ю

Даша Кацуріна різко відповіла хейтерам

01.10.2022   11:40    736

Нова дівчина Дантеса не підбирала слів.

Після несподіваного розлучення двох, як здавалося, міцних сімейних пар Дантеса з Дорофєєвою та Кацуріних, формування нових, шанувальники уважно стежать за життям цієї четвірки. Велика увага прикута до Даші Кацуріної, особливо після того, як вона підтвердила роман із Вовою Дантесом.


На сторінку дівчини в Instagram підписалося багато нових підписників та посипався хейт за недоглянутий зовнішній вигляд. Даша вирішила не мовчати та відповіла незадоволеним хейтерам. Слів утім не підбирала:

“Тут буде моє нерозчесане волосся, тому що я обожнюю своє волосся і так, я вважаю, його привабливим саме в цьому вигляді. тут будуть ретузи, і я в них, тому що це весело. тут буде все з маленької літери, тому що зараз мені подобається не виділяти нічого в тексті (так, я прочитала про bell hooks), тут не буде кожне друге фото з вовою, щоб показати вам як ми любимо один одного. ми це один одному показуємо. тут буде моя українська з помилками, але ненадовго, я розпочала навчання. тут я буду іноді намагатися подивитися краще ніж я. і це не про зовнішність. нові передплатники, так, вам краще чи це прийняти, подивитися, які проекти я роблю з командою, find some inspiration або просто нах*й відписатися. Дякую”, — відповіла дівчи
 

Багато підписників її підтримали і зазначили, що вона їм подобається саме такою.