Цимбалюк з "Кріпосної" розповів про нову роботу та показав фото - Новини Ю

Цимбалюк з “Кріпосної” розповів про нову роботу та показав фото

04.10.2022   14:20    923

Популярний український актор та зірка серіалу “Кріпосна” Тарас Цимбалюк, який нещодавно, через чотири роки шлюбу, розлучився з дружиною – дизайнером Тіною Антоненко, часто ділиться з шанувальниками яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. Так, цього разу артист пощекотав нерви шанувальниць гарячим фото зі знімального майданчика.


Як видно, на нових фотографіях Тарас знятий в робочій обстановці з телефоном в руках. Перед камерою він з’явився в темній сорочці, яку не став застібати повністю, блиснувши рельєфним торсом, він кидає грайливі погляди в об’єктив.

У підписі до публікації Цимбалюк розповів про свою нову роботу: “Наш перший міні-тур з новою роботою. Показали виставу у двох містах. Був прекрасний глядач. Дякуємо вам! Обов’язково повернемось! Дві ночі у потязі. Насміялись. Втомились. Підняли людям настрій. Частину зароблених коштів віддаємо на ЗСУ. Далі – Львів 15.10. Той випадок, коли у команді проекту “Емігранти” є звукорежисер-фотограф”.Шанувальники відразу почали коментувати нові фото актора: “Гарні фото. Звукорежисер-фотограф – це фарт”, “Ви найкращі молодці!”, “Чекаємо в Одесі”, “Чекаємо у Львові!”, “Спектакль супер. Дякуємо за приємний вечір “, “А коли ж ви в Дніпро?”, “Дуже красивий”, “Приїжджайте до Сум!”, “Ти робиш великі справи, не зупиняйся”, “Красунчик”, “Красивий”.