Астрологічний прогноз на 1 жовтня - Новини Ю

Астрологічний прогноз на 1 жовтня

01.10.2022   11:00    791

Овен

Сьогодні найголовніше нікуди не поспішати. Особливо якщо приймаєте якесь важливе рішення в житті. Обов’язково виконуйте обіцянки.

Телець

Цей день буде не лише вихідний від основної роботи, а й від домашніх справ. Нарешті можна відпочити і навіть помріяти про щось хороше.


Близнята

Варто уважніше поставитися до свого фінансового стану. Є ймовірність, що втратите чималеньку суму. В одиноких людей можливе романтичне знайомство.

Рак

Чудовий день для тих, хто зібрався відпочити у колі друзів. Не виключені нові зустрічі, виїзд на природу та задушевні бесіди.

Лев

Сьогодні ви будете особливо активними. Не відкладайте заняття у спортзалі. Емоції треба тримати під контролем, інакше станеться сварка.

Діва

Якщо перед вами постане якийсь вибір, потрібно ретельно зважити всі «за» і «проти». Не варто звертатись за допомогою до інших людей.
Терези

Кожен день – як подарунок долі. І сьогоднішній не виняток. День прекрасний не лише спілкуванням із близькими людьми, а й результатами.

Скорпіон

Не будьте занадто відвертими з малознайомими людьми. Та й із друзями не варто говорити про все, що лежить на серці. Більше гуляйте, перезавантажтеся.

Стрілець

Очікується суєтний день. Доведеться не лише самому приймати термінове рішення, а й родичам допомагати. Можливі побутові труднощі.

Козеріг

Сьогодні можливо чимало конфліктів. Таке відчуття, що всі шишки впали на вашу голову. Не лізьте до всіх із критикою і менше давайте вказівок.

Водолій

Сьогодні вам треба розібратися з особистим життям. Аж надто багато в ньому не піддається поясненню. Стежте за станом здоров’я.
Риби

Використайте цей день повністю для відпочинку. Але не спіть весь день. Навпаки, беріть участь у всіх заходах, які пропонуватимуть.