Анджеліна Джолі подала проти Бреда Пітта позов про домашнє насильство - Новини Ю

Анджеліна Джолі подала проти Бреда Пітта позов про домашнє насильство

05.10.2022   11:50    355

Анджеліна Джолі подала проти свого колишнього чоловіка Бреда Пітта зустрічний позов у ​​рамках розгляду про продаж виноробні Шато Міраваль і звинуватила його в домашньому насильстві. Про це пише видання The New York Times із посиланням на судові документи.

За словами адвокатів Джолі, угода про продаж її частки в їхньому маєтку Шато Міраваль у Франції зірвалася після того, як Пітт зажадав підписати угоду про нерозголошення випадків “фізичного та емоційного насильства” з його боку щодо Анджеліни та дітей.


У позові також наведено деталі конфлікту, який стався у 2016 році та призвів до розлучення пари. Анджеліна Джолі та Бред Пітт летіли приватним літаком із Франції до США разом із дітьми — за словами актриси, її екс-чоловік дозволив собі фізичне насильство на її адресу та на адресу дітей. Так, “Пітт придушив одного з дітей, а також ударив іншого по обличчю”, а саму Джолі “схопив за голову і потряс”. Також він облив дружину та дітей пивом та червоним вином.
За кілька днів після цього інциденту Анджеліна подала на розлучення. Також вона звернулася до ФБР з проханням розслідувати цей випадок. Сам Пітт насильство над дружиною та дітьми заперечує, але визнає, що у нього були проблеми з алкоголем.

Представники актриси також заявили, що Джолі не хотіла виносити цей інцидент на загальний огляд, але була змушена це зробити через позов Пітта, який він подав на неї через продаж її частки в Шато Міраваль.

Вона пішла на багато, щоб захистити своїх дітей від повторення того болю, який Пітт завдав сім’ї того дня.

Але коли Пітт подав цей позов, прагнучи відновити контроль над фінансовим життям Джолі, він змусив її публічно боронитися.
Анджеліна Джолі та Бред Пітт розлучилися у 2016 році, через два роки після весілля. У них шестеро дітей: приймальні Пакс, Меддокс та Захара та біологічні Шайло, Вів’єн та Нокс.