Андрій Джеджула поскаржився, що ексдружина забороняє йому бачитись з донькою - Новини Ю

Андрій Джеджула поскаржився, що ексдружина забороняє йому бачитись з донькою

05.10.2022   10:50    492

Відомий український актор та шоумен Андрій Джеджула поскаржився на свою ексдружину. Відомо, що колишнє подружжя довгий час не могло порозумітись. Закохані обвинувачували одне одного в побитті та поганому ставленні.

Наразі Юлія Леус живе окремо від колишнього чоловіка. Втім, за словами шоумена, вона забороняє йому бачитись з донечкою. Про це Андрій Джеджула повідомив в Instagram-stories.


За словами чоловіка, донечку він не бачив від січня. Втім, шоумен не має наміру полишати це все, тож звернувся до органів опіки. Також Андрій Джеджула поскаржився, що колишня дружина не підтримала його після смерті батька.

За словами актора, Юлія Леус вимагала оплачувати їй няню, коли дізналась про втрату свекра. А ще Андрій Джеджула зізнався, чи спілкується з сином від Санти Дімопулос.

Наразі хлопчик перебуває за кордоном, тому шоумен розмовляє з ним лише по відеозв’язку. За словами чоловіка, в нього чудові стосунки з сином.

 

 

Фоловери підтримали Андрія Джеджулу приємними словами та побажали успіхів в особистому житті. А ще вони щиро сподіваються, що шоумен порозуміється з колишньою дружиною та бачитиметься зі своєю донечкою.