5 продуктів для сили та витривалості, які варто додати у свій раціон - Новини Ю

5 продуктів для сили та витривалості, які варто додати у свій раціон

04.10.2022   12:00    727
Топ-5 продуктів для сили та витривалості, які варто додати у свій раціон

Як часто ви собі обіцяли, що почнете активне життя з понеділка, або з першого числа місяця, що вже наступає на п’яти. Здавалося б, ви все зробили правильно, записали майбутні плани в щоденник, проте при настанні потрібного моменту ви послалися на нестачу сил та відсутність витривалості.


Повірте, це абсолютно нормально, особливо для новачків, і при регулярних тренуваннях сила і витривалість тільки зростатимуть. І найголовніше – вашу роботу над собою можна зробити ще продуктивнішою, якщо включити до раціону певний ряд продуктів.

1-й продукт – броколі

Спеціальні фотохімічні сполуки, що містяться в даному виді капусти, підвищують ефект тестостерону і знижують дію естрогену, за рахунок чого збільшують швидкість росту м’язів та їх силу, а набору жиру та утриманні рідини в організмі навпаки – запобігають.

2-й продукт – коричневий рис

Саме цей вид рису є джерелом великої кількості харчових волокон, які є дуже важливими для підтримки рівня інсуліну в стабільному стані та наповнення організму енергією на довгий час.

3-й продукт – яйця

Логічно, що яйця є одним із найкращих джерел білка. Саме завдяки ньому ми можемо швидше наростити м’язову масу, а також збільшити силу та витривалість, щоб бути максимально активними протягом дня.

4-й продукт – шпинат

Така, здавалося б проста зелень, як шпинат, дуже важлива для стабільної роботи ШКТ, через вплив на організм особливої ​​амінокислоти – глутамін. А ще у шпинаті ви знайдете дві фотохімічні сполуки, відповідальні за синтез білків, які необхідні для зростання м’язової сили.

5-й продукт – сьомга

Цей сорт жирної риби постачає в наш організм корисні Омега-3 кислоти, які є своєрідним паливом для м’язів. Саме завдяки їм м’язи зберігають свій обсяг та швидше відновлюються.
prostoway.com