Володимир Дантес показав зворушливе відео з Дашею Кацуріною - Новини Ю

Володимир Дантес показав зворушливе відео з Дашею Кацуріною

22.09.2022   17:41    881

Пара повернулася до України після благодійного туру гумориста.

34-річний український співак Володимир Дантес показав зворушливе відео зі своєю новою дівчиною Дашею Кацуріною у своєму Instagram з понад 700 тисяч підписників.


Напередодні в колишнього чоловіка Наді Дорофєєвої закінчився благодійний тур на підтримку України за кордоном. Артист їздив Європою, а тепер повернувся до України. Додому Дантес повернувся в компанії своєї дівчини, блогерки та рестораторки Даші Кацуріної, яка з двома дітьми вирішила переїхати до столиці Польщі, проте наразі вона намагається жити на дві країни.

Так, у своєму інста-блозі український співак опублікував кілька коротких відео, записаних в автомобілі по дорозі додому. Підписника Володимир Дантес (справжнє прізвище — Гудков) показав зненацька свою кохану з розпатланим волоссям, тому вона попросила зробити інший ролик, але гуморист опублікував обидва “дублі”.
“Дивіться, кого я привіз. Вона сама просила ще раз”, — зізнався своїм фоловерам ексчоловік Дорофєєвої.

Даша Кацуріна Fullscreen
Даша Кацуріна

Згодом зіркова пара показала, що вони пішли в ресторан української кухні, де замовили борщ, сало та солоні огірки.
Про стосунки Володимир Дантеса та Даші Кацуріної стало відомо нещодавно, проте в романі їх підозрювали кілька місяців. А колишні найкращі друзі своєю чергою підігрівали чутки про свою “передружбу”.

Володимир Дантес та Даша Кацуріна FullscreenAdblock
detector