Вибухи "Північного потоку": ушкодження газогону РФ обростають новими подробицями (Відео) - Новини Ю

Вибухи “Північного потоку”: ушкодження газогону РФ обростають новими подробицями (Відео)

30.09.2022   19:00    8537


7days-ua.com

Ушкодження в ніч на 26 вересня відразу в чотирьох місцях російського газопроводу на дні Балтійського моря не може бути випадковістю.


Про це заявляють у Євросоюзі та США, повідомляє ТСН.

Як вважають експерти, для ушкодження відразу двох гілок “Північного потоку” могли бути використані підводні човни або підводні дрони. Закласти вибухівку могли і водолази. У ЄС заявляють про навмисний характер ушкоджень газопроводу, за яким стоїть Росія.
Президент РФ Путін у розмові з президентом Туреччини також заявив про “безпрецедентну диверсію” і “акт міжнародного тероризму” як причину пошкодження “Північного потоку”. РФ хоче скликати засідання Радбезу ООН через ушкодження “Північного потоку-1” і “Північного потоку-2”.

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що безпосередню причину вибухів газопроводу може встановити лише розслідування, що вже почалося.
“Поки не буде проведене повне розслідування, ніхто не зможе точно визначити, що сталося… Доки ми не отримаємо додаткової інформації або не зможемо провести подальший аналіз, ми не робитимемо припущень про те, хто міг бути відповідальним за те, що сталося”, – підкреслив Остін.

Тим часом газ із ушкоджених 26 вересня газогонів продовжує виходити на поверхню Балтійського моря.

Більше подробиць, якими обростає  ушкодження “Північного потоку”, – у сюжеті ТСН.