Українські бійці поховали шістьох росіян, яких кинуло командування РФ на Запоріжжі (Відео) - Новини Ю

Українські бійці поховали шістьох росіян, яких кинуло командування РФ на Запоріжжі (Відео)

26.09.2022   12:08    940


7days-ua.com

Скрін з відео.

Азовці із вбитими та полоненими не воюють, проявляють повагу. Тож українські бійці днями поховали шістьох росіян. Про це повідомив відомий журналіст Юрій Бутусов, який тепер на фронті.


Він узяв участь у гуманітарній місії щодо належного поховання шістьох росіян, яких кинуло командування РФ у посадці у Запорізьській області під час атаки загону ССО «Азов».

«Азовці чекали, що придуть забирати тіла або направлять місцевих мешканців з запитом, але росіяни своїми бійцями не цікавились, і довелось подбати про них самим. Для початку, щоб уникнути важкого запаху, привезли вапно, потім просунулись вперед і тоді вже зарили як водиться у землю. Координати відомі. Як там опинився унітаз на російських позиціях – це для усіх велика загадка. Ця посадка – дуже далека від населених пунктів, з місця висадки ми йшли до наших назад метрів 700. Шляху заіхати туди напряму нема, хто, звідки і навіщо взяв туди на російські позиції унітаз, чи це таке дивне співпадіння – історії поки що невідомо, але виглядає дуже кумедно. Мені було круто відмітити, що бійці поскаржились комбату на запах, і він привіз та на собі доніс мішок вапна, виконав обіцянку», – пише Бутусов на своїй сторінці у фейсбук.