У США провели дослідження, чому чоловіки проводять багато часу у вбиральні - Новини Ю

У США провели дослідження, чому чоловіки проводять багато часу у вбиральні

22.09.2022   16:43    307

Американський журнал Vice провів дослідження середньої тривалості відвідування туалету чоловіками: 92% проводять там більш як 20 хв.

Дані дослідження були опубліковані Vice.


Загалом було визначено, що близько 92% чоловіків регулярно проводять у туалеті не менше 20 хвилин, при цьому 100% жінок ніколи не проводять у туалеті більш ніж 10 хвилин.

У ході опитувань, було з’ясовано, чим паралельно займаються у вбиральнях:

  • 84% переглядають соціальні мережі;
  • 68% дивляться відео;
  • 62% читають новини;
  • 49% читають електронні листи та текстові повідомлення;
  • 24% дивляться телепередачі;
  • 14% читають книгу;
  • 8% розмовляють по телефону.

Проте найпоширеніша відповідь полягала в тому, що вони були там, «щоб побути наодинці».
За словами психотерапевта Бенджаміна Джексона, чоловіки схильні виконувати “односпрямовану розумову діяльність, наприклад, дивитися футбольний матч чи читати новини”, щоб зняти стрес. Зважаючи на те, що 63% респондентів заявили, що вони навмисно проводять більше часу у ванній, коли почуваються незадоволеними на роботі чи вдома. Чоловіки вважають це місце безпечним простором.

Такої ж думки притримується і компанія, що виробляє ванні кімнати. У 2018 вони провели дослідження, яке показало що третина чоловіків у Великобританії проводять у туалеті понад сім годин на рік, «насолоджуючись перепочинком» та «уникаючи стресу».
“Печера — важливе місце, доки вона не стає лігвом уникнення”, — підкреслює психотерапевт Бенджамін Джексон, наголошуючи на тому, що усамітнення може спричинити низку психологічних проблем, тому, у висновку, чоловікам потрібно більше відпочивати та намагатися уникати стресових ситуацій.Adblock
detector