У Грузії гідно "зустрічають" дезертирів з росії - Новини Ю

У Грузії гідно “зустрічають” дезертирів з росії

26.09.2022   12:51    10052

Щойно росіяни почули про те, що їх можуть відправити на війну в Україну, наче на забій, тут же почали пакувати валізи та розбігатися різними країнами. Вибір у них невеликий, адже рф просто ізолювали від світу, але в деякі держави можна потрапити і без візи.

Росіяни штурмують кордони Фінляндії, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів та Сербії. Також вони не забули про Грузію, шматочок якої ще в 2008 році хотів заграбастати путін. Однак грузинський народ пам’ятає все, тому не дуже радий бачити росіян на своїй території.


У Грузії зустрічають дезертирів, фото з вільних джерел

У Грузії зустрічають дезертирів, фото з вільних джерел

Якось росія безжально напала на Грузію, як зараз на Україну, і затяті “патріоти” сподіваються знайти притулок там, де на них ніхто не чекає.Кордон росіяни перетинають усіма можливими способами: потягом, літаком і навіть велосипедом. Справа в тому, що влада Грузії забороняє піший перетин російсько-грузинського кордону. Дезертири обирають цю країну з двох основних причин – кордон має велику протяжність і сама Грузія є однією з небагатьох країн світу, яка ще не запровадила візовий режим з рф.

На кордоні з Грузією вишикувалися багатокілометрові черги машин втікачів, які не хочуть зрештою вести агресивну війну, в яку вони явно не вірять.

Черги з машин росіян на кордонах, скріншот з відео

Черги з машин росіян на кордонах, скріншот з відео
war.znaj.ua