У Дагестані та Кабардино-Балкарії відбулися нові мітинги проти мобілізації у рф - Новини Ю

У Дагестані та Кабардино-Балкарії відбулися нові мітинги проти мобілізації у рф

27.09.2022   12:46    1658

У дагестанських містах Махачкала та Хасавюрт, а також у столиці Кабардино-Балкарії Нальчику сотні людей вийшли на акцію протесту проти мобілізації чоловіків на війну з Україною.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на проєкт “Кавказ.Реалії”.


Найбільше людей зібралося у махачкалі – кілька сотень людей. Незабаром розпочалася масова бійка протестувальників із поліцейськими. Затримані близько 70 учасників. Силовики проводили затримання учасників мітингу вкрай жорстко, застосовуючи електрошокери та кийки. У багатьох затриманих забирали телефони. Поліцейські розпилювали перцеві балончики прямо в обличчя протестувальників. За повідомленням очевидців, двоє дівчат потребували допомоги медиків – їх відвезли до лікарні.
У мітингу у Хасавюрті беруть участь близько ста людей. Поліція також почала жорсткі затримання, які протестують проти них. Затримані близько 20 осіб.

Акція протесту розпочалася й у Нальчику. До мітингувальників вийшли місцеві урядники. Вони відмовилися відповідати на запитання, скільки людей буде мобілізовано із республіки. Розмова відбувалася на підвищених тонах.

25 вересня у Махачкалі вже проходив стихійний мітинг проти мобілізації для участі у війні в Україні, серед його учасників багато жінок. Були затримані близько 120 людей. Щодо восьми з них порушені кримінальні справи.