Toyota запатентувала новий позашляховик - Новини Ю

Toyota запатентувала новий позашляховик

20.09.2022   20:45    1153
Японська марка Toyota подала патенти на новий повністю електричний позашляховик, який може замінити C-HR.

Минулого року Toyota представила 11 нових концептів електромобілів, починаючи від міського автомобіля розміром з Aygo і закінчуючи наступником спортивного автомобіля LFA. Дебютував також й компактний кросовер, а тепер його серійна версія з’явилася на австралійському патентному сайті.


Дизайн

Toyota C-HR

Розмір автомобіля одразу натякає на C-HR другого покоління. Він включає в себе деякі стилістичні риси від гібридного компактного позашляховика Toyota, а також деякі від нового bZ4X, який був представлений минулого року.

Як й у випадку з bZ4X, патент цього компактного позашляховика виглядає загалом схожим на концепт. С-подібні фари залишаються, як і дизайн переднього бампера. Однак стільниковий малюнок і вбудовані протитуманні фари є новими в патенті.
В іншому колеса теж аналогічні до концепту, як й піднята лінія від порога до задньої стійки, що вже нагадує Aygo X. Задня частина виглядає схожою на C-HR, як і всі пропорції автомобіля.

Задні ліхтарі, які виступають під кутом, свідчить про те, що Toyota вибере ширший і тонший дизайн, ніж у C-HR. Заднє скло також виглядає у стилі C-HR.

Під капотом

Toyota C-HR 2023 року
Ззаду не видно вихлипу, але це не обов’язково означає, що цей автомобіль буде лише електрокаром. Дійсно, у передній решітці радіатора є багато місця для повітрозабірника — більше, ніж зазвичай для електромобіля такого розміру — тож, можливо, компактний кросовер запропонує як гібридні, так й повністю електричні силові агрегати.

Минулого року Toyota анонсувала нову платформу E3, яка поєднує в собі елементи глобальної компактної платформи Toyota (TNGA-C) і платформи e-TNGA, яка використовується в електричних моделях компанії. Цілком можливо, що новий маленький позашляховик з’явиться на архітектурі E3.

З точки зору розміру батареї, малоймовірно, що розмір автомобіля дозволить встановити блок ємністю 71,4 кВт/год від більшого bZ4X, тому знадобиться більш скромна ємність.

З огляду на те, наскільки Toyota bZ4X і Lexus RZ 450e схожі на їхні концептуальні версії з моменту показу, не було б дивно, що ці патенти майже показують остаточний автомобіль. Однак поточний C-HR був оновлений лише наприкінці 2020 року, тому будь-яка заміна не очікується раніше другої половини 2023 року.

Джерело: Auto Express


motorcar.com.ua