РФ використовує мобілізацію для посилення Росгвардії - розвідка Британії - Новини Ю

РФ використовує мобілізацію для посилення Росгвардії – розвідка Британії

26.09.2022   11:41    741


Кремль намагається поповнити ряди росгвардійців, вважає британське міноборони з посиланням на розвіддані.

Мобілізацію у РФ можуть використовувати посилення підрозділів Росгвардії додатковими силами. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки у своєму Twitter-акаунті.


“21 вересня 2022 р. відомий російський націоналіст, депутат Думи Олександр Хінштейн закликав поширити часткову мобілізацію російських військових на Національну гвардію Росії (Росгвардію)”, – йдеться у повідомленні.

Британське відомство зазначає, що підрозділи Росгвардії “відіграли важливу роль як у бойових діях, так і у забезпеченні безпеки тилу в Україні”. Також росгвардійці забезпечують проведення “референдумів” про “входження до складу” РФ окупованих територій України.

У британській розвідці також додають, що сили Росгвардії “призначені для виконання функцій внутрішньої безпеки, щоб забезпечити безперервність режиму Путіна”.

“Вони були особливо погано підготовлені до інтенсивних боїв, які проходили в Україні. З огляду на вимогу придушити зростання внутрішнього інакомислення в Росії, а також виконання оперативних завдань в Україні, Росгвардія, ймовірно, перебуває під особливою напругою. Є реальна можливість того, що мобілізація буде використана для посилення підрозділів Росгвардії додатковими живими силами”, – резюмують у міноборони Британії.
korrespondent.net