РФ може не припинити ракетні удари по українських містах і після поразки у війні проти України - Портников (Відео) - Новини Ю

РФ може не припинити ракетні удари по українських містах і після поразки у війні проти України – Портников (Відео)

29.09.2022   14:47    669


7days-ua.com

Віталій Портников. Фото з відкритих джерел

Ракетні удари по нашій країні армія РФ може продовжувати навіть після поразки у війні проти України. Такі дії Росія як країна-терорист може продовжувати десятиліттями.


 

Таку думку політичний оглядач Віталій Портников висловив в ефірі телеканалу “Еспресо“.
“Росіяни почали обстрілювати українські міста, оскільки їм потрібно було показати, що туди, куди не дотягуються їхні війська, можуть долетіти їхні ракети. Це абсолютно звична тактика будь-якої терористичної організації. Так діють ХАМАС та Хезболла”, – сказав Портников.

Він додав, що після перемоги над російським агресором у війні Україні щодо ракетних обстрілів РФ доведеться жити за прикладом Ізраїлю.

“Я вважаю, що ракетні обстріли України будуть продовжуватись навіть після закінчення бойових дій. Російські війська можуть залишити нашу територію, бо зазнають тут поразки, але це ж не означає, що Путін зателефонує Зеленському і запропонує підписати мирний договір. Ні, Путін буде розглядати питання подальших ракетних атак по території України. І в таких умовах ми можемо прожити ще цілі десятиріччя. Це реальність і до неї потрібно готуватись”, – застеріг Віталій Портников.