Путін "анексував" ще частину України - момент підписання "угод" з гауляйтерами (Відео) - Новини Ю

Путін “анексував” ще частину України – момент підписання “угод” з гауляйтерами (Відео)

30.09.2022   21:02    3051


7days-ua.com

Гауляйтери тимчасово окупованих територій Запоріжжя, Херсонщини, Донеччини і Луганщини з Путіним у Кремлі. Скріншот з відео

Президент Росії всупереч міжнародному праву сьогодні публічно в Кремлі підписав угоди про “приєднання” до Росії окупованих частин Запорізької, Донецької, Херсонської та Луганської областей України.


Відео моменту підписання Путіним “угод” з гауляйтерами окупованих Росією територій України опублікувало російське інформагентство РИА Новости.
В ході своєї промови президент РФ повторив пропагандистську тезу, що, мовляв, Росія в приєднанні цих українських регіонів керується “волевиявленням” їх мешканців. Путін вчергове повторив брехливу тезу про про “референдум” як підставу для анексії цих українських територій.

“Люди, які живуть у Луганську, Донецьку, Херсоні та Запоріжжі, стають нашими громадянами назавжди”, – заявив президент Російської Федерації Володимир Путін.

Нагадаємо, 23-27 вересня російські окупанти з автоматами супроводжували так званих організаторів “референдуму” на окупованих частинах Запорізької, Херсонської, Донецької, Луганської областей України. Так під дулами автоматів мешканців тимчасово окупованих територій України російські окупанти і змушували “голосувати” на “референдумі”.
Фальсифіковані Росією результати псевдореферендуму не визнала жодна країна світу, в тому числі Україна.

Верховний головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський заявив, що українська армія продовжить звільняти всі незаконно окуповані чи анексовані території України, незалежно від рішень Путіна і фарсів Кремля.