Показали шестиколісну військову машину з безпілотником-перехоплювачем - Новини Ю

Показали шестиколісну військову машину з безпілотником-перехоплювачем

24.09.2022   20:21    2465

Хоча Toyota нещодавно представила Land Cruiser у кузові 300, компанія все ще випускає модель J70 з 1984 року. Зазвичай цей джип використовується як дешевий і практичний повнопривідний автомобіль. Нещодавно цей простий позашляховик перетворили на незвичайного шестиколісного військового монстра під назвою SVI Engineering MAX 3.

Машина була представлена ​​на Африканській аерокосмічній та оборонній виставці (AAD2022) у Південній Африці. Автомобіль зазнав кардинальних змін, і все починається з осей. Тож до верстата було додано третю вісь, а розміри другої осі були змінені відповідно до першої. Задні колеса автомобіля обладнані дисковими гальмами для підвищення ефективності гальмування ваги автомобіля.


Звісно, ​​ця техніка отримала важку броню, щоб протистояти кулеметним атакам і вибухам протипіхотних гранат. Стандартний ступінь захисту машини – BR6, але при бажанні її можна «розтягнути» до BR7. Оснащений легендарним 4,5-літровим турбодизелем V8, автомобіль здатний переміщати автомобілі вагою до 5,5 тонн.
Машина також оснащена безпілотником і безпілотником-перехоплювачем. Система працює наступним чином. Після того, як бортовий радар виявить ворожий безпілотник, він подає сигнал на систему бойового управління та знищує техніку противника за допомогою автоматичного гранатомета. Після знищення ви можете пополювати за дроном за допомогою спеціального мотобайка.


uamotors.com.ua