Нефролог перерахувала симптоми, що вказують на проблеми з нирками - Новини Ю

Нефролог перерахувала симптоми, що вказують на проблеми з нирками

26.09.2022   19:34    933

Для профілактики лікар порекомендувала випивати два літри рідини на день, відмовитися від жирної або, навпаки, низькокалорійної їжі.

У 35% людей, які мають хронічні хвороби нирок, навесні відбувається загострення. Саме в цей період лікарі найчастіше діагностують цистит, пієлонефрит, розповіла лікар-нефролог АТ “Медицина” (клініка академіка Ройтберга) Ольга Козіна.

“Переохолодження чи сезонна застуда, ГРВІ можуть стати причиною розвитку хвороби нирок. І оскільки наприкінці весни все частіше люди обираються на прогулянки за місто, то й загострення ниркових захворювань також припадає на цей період”, – зазначила вона.

Лікар підкреслила, що насторожити людину мають такі симптоми, як підвищений тиск, помутніння та неприємний запах сечі, наявність у ній крові, часте сечовипускання, набряк обличчя чи ніг, біль у попереку, сухість у роті та постійна спрага. Щоб уникнути хвороб нирок, лікарка порекомендувала випивати два літри рідини на день, відмовитися від жирної або, навпаки, низькокалорійної їжі, приймати вітаміни і не забувати про спорт.

“Важливо тренувати спинні та поперекові м’язи, а також м’язи черевної порожнини. Це необхідно для того, щоб зміцнити та підвищити функціональність сечовидільної системи”,  пояснила Козіна.
storinka.com.ua