Молода дружина Віктора Павлика влаштувала публічну сварку - Новини Ю

Молода дружина Віктора Павлика влаштувала публічну сварку

26.09.2022   21:26    1595

Як повідомляє Politeka.net , молода дружина популярного українського музиканта Віктора Павлика Катерина Репяхова активно веде соціальні мережі, намагається підтримати популярність усіма способами і навіть скандалить, виставляючи все на огляд публіки.


На цей раз Репяхова відзначилася під час бесіди із представником студії для фотосесій. Вибравши день, вона зовсім про нього забула і згодом вже перед зйомками написала до Інстаграма.
Катерині відповіли, що перенести броню на зйомку можна лише з попереднім попередженням за два дні до призначеного терміну або за три в іншому випадку. Репяхову це обурило.

Незважаючи на те, що вона сама забула про зйомку, умови їй не сподобалися і вона почала публічно скаржитися у соціальній мережі.

«Але ж є якесь людське ставлення та клієнт-орієнтованість? Якщо сьогодні є вільні зали, яку проблему перенести?» – обурилася Репяхова.

Раніше Репяхова влаштувала з Павликом романтичний вікенд з чоловіком в українській столиці. На сторінці в Instagram Репяхова розмістила фото та відео зі спільного відпочинку з чоловіком. Зважаючи на все, вони влаштували прогулянку містом, сходили в кінотеатр, а також покаталися на самокаті.