Мобілізують навіть духів: у росії хотіли забрати на війну чоловіка, який помер 2 роки тому - Новини Ю

Мобілізують навіть духів: у росії хотіли забрати на війну чоловіка, який помер 2 роки тому

23.09.2022   00:24    1154

У Бурятії хотіли мобілізувати на війну чоловіка, який ніколи не служив і вже 2 роки як помер.

Хоч мобілізація начебто часткова, проте з військкомату приходять навіть по тих, хто ніколи не служив в армії за станом здоров’я.


У Росії уже повним ходом йде мобілізація на війну. При цьому у країні-агресорці не особливо розбираються, кого забирати. Так, працівники військкомату хотіли мобілізувати чоловіка, який помер ще два роки тому, повідомляє Главред.

Про цей інцидент розповіла у соціальних мережах сестра покійного. На цю ситуацію звернув увагу Центр стратегічних комунікацій Збройних сил України.

Сестра померлого росіянина розповіла: її здивувало не лише те, що у військкоматі “ні сном, ні духом”, що її брата уже давно немає в живих. Також вона була здивована, що мобілізація часткова, а забрати на війну хотіли її брата, який ніколи не служив за станом здоров’я.
Коментар: “Сьогодні із військкомату прийшли по мого, померлого 2 роки тому, брата. Хочу зазначити, брат в армії не служив взагалі ніколи, бо по стану здоров’я не підходив. Вони спершу не вірили, що він мертвий, а потім вибачились”, – написала росіянка.

Через це у неї з’явилися сумніви, що в рф проходить саме часткова мобілізація.
Коментар: “Як тепер вірити цим листівкам, що хтось не підлягає мобілізації і що вона “часткова”? Якщо по померлих приходять? З одного боку смішно – у них всі дані застарілі, а з другого боку – Бурятія як завжди – попереду усієї планети готова до поставок м’яса”, – звернула увагу громадянка РФ.Adblock
detector