Лікар назвав продукт, від якого гинуть ракові клітини: Їжте сирим - Новини Ю

Лікар назвав продукт, від якого гинуть ракові клітини: Їжте сирим

28.09.2022   21:11    4285

Лікар-імунолог та телеведучий Андрій Продеус розповів, чому потрібно обов’язково включити до раціону капусту, якщо немає протипоказань.

“Капуста містить сульфорафан – речовина, яка запобігає розвитку пухлин. У присутності сульфорафану ракові клітини гинуть”.


При цьому зазначається, що одним із найкорисніших продуктів принципом є квашена капуста. У ній багато клітковини та харчових волокон, містяться вітамін С, вітаміни групи В, а також калій, кальцій, цинк, селен, залізо, йод, фосфор та натрій. Однак страждаючим від гіпертонії та захворювань, пов’язаних з порушенням сольового обміну, варто бути обережнішими з продуктом.

Крім того, від вживання квашеної капусти краще утриматися під час загострення захворювань травної системи. Мова про гастрити, гастродуоденіти, виразкові захворювання і хвороби підшлункової залози.

“Головне питання, яке мені ставлять – як готувати цю капусту, щоб у ній залишалося якнайбільше сульфорафану. На жаль, при нагріванні ця речовина починає руйнуватися. Ідеально взагалі не готувати, а є брокколі сирим. Може звучати незвично, але це лише капуста “, – зазначила лікарка.storinka.com.ua