Легендарний спорткар Acura NSX може повернутися у вигляді електромобіля - Новини Ю

Легендарний спорткар Acura NSX може повернутися у вигляді електромобіля

22.09.2022   19:00    300

На початку 2022 року компанія Honda прийняла рішення зняти з продажу друге покоління свого культового суперкара Acura NSX, випустивши на прощання спецверсію Acura NSX Type S. Однак остаточно ставити хрест на цій популярній моделі японський виробник, схоже, не збирається і може перезапустити його в новому вигляді. На це натякнув віце-президент та бренд-менеджер Acura в Америці Джон Ікеда.


Коли автори видання Nikkei Asia запитали топ-менеджера Acura про можливість виходу третього покоління NSX, він заявив, що робить на це ставку. Він додав, що швидше за все може бути електричним. Щоправда, Ікеда визнав, що ухвалення рішення про продовження серії Acura NSX не в його компетенції. За це відповідає нинішній президент та головний виконавчий директор Honda Тосіхіро Мібе.

За деякими даними, повністю електричний Acura NSX може з’явитися на ринку вже 2026 року, коли Honda представить свою фірмову електричну платформу e:Architecture. Цей електрокар цілком може стати одним із головних символів відмови Honda від ДВЗ та переходу на «зелену» сторону.
Потрібно відзначити, що Honda відстає від більшості конкурентів з авторинку в плані електрифікації модельного ряду. Поки інші виробники активно розширюють асортименти електрокарів, Honda тільки готується представити свій перший електричний авто. Це буде кросовер Honda Prologue на платформі GM Ultium, який з’явиться на ринку у 2024 році.


pixelinform.comAdblock
detector