Дієтолог назвала користь випитої натще склянки води - Новини Ю

Дієтолог назвала користь випитої натще склянки води

30.09.2022   19:07    1147

«Крім того, запускаються процеси шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи. Заповнення витраченого об’єму рідини, що циркулює, розріджує кров і перешкоджає її згущенню. Згущення крові може призвести до утворення тромбів, тому випиті з ранку 1–2 склянки води – це чудова профілактика тромбозу. Рідка кров поживніша для головного мозку, тому це також чудовий спосіб покращити роботу мозку», — сказала вона.


Уповільнений метаболізм може призвести до появи зайвої ваги. Склянка води натще запускає всі обмінні процеси, а дотримання питного режиму протягом дня сприяє їхньому прискоренню. Також вода притуплює почуття голоду, тому під час їди насичення приходить швидше.

«Зневоднення та нестача рідини в організмі може призвести до появи передчасних зморшок та зниження якості волосся. Достатнє вживання води в комплексі з правильним та збалансованим харчуванням допоможе зберегти красу та здоров’я волосся та шкіри. Також склянка води натще покращує роботу лімфатичної системи, завдяки чому організм стає менш сприйнятливим до небезпечних мікроорганізмів, що також сприяє профілактиці утворення каменів у нирках та інфекцій сечовивідних шляхів», — сказала Тихомирова.