Чи можна щодня їсти банани - Новини Ю

Чи можна щодня їсти банани

22.09.2022   20:51    490
Банани

Банани не ростуть у нашій країні (не беремо до уваги теплиці), але вони стали звичними у фруктовій тарілці та на столі. Якщо з’являється відчуття голоду, часто можна почути: «Іди, з’їж банан!». І це дійсно працює, бо він є поживним. Цікаво, а що буде з організмом при щоденному вживанні бананів? На відомому порталі Eat this, Not that! було опубліковано результати спілкування з експертами-дієтологами на цю тему:


  1. Вага. Так, банани допоможуть вам скинути вагу. В них багато клітковини та білка. Вони дозволяють довше мати відчуття ситості. Відсутність голоду сприяє зменшенню бажання постійно щось жувати.
  2. Банани розганяють метаболізм. Це відбувається завдяки наявності в складі резистентного крохмалю. Він знижує відчуття голоду та прискорює обмін речовин.
  3. Зниження артеріального тиску. Такі властивості бананів допомагають проводити профілактику ризиків серцево-судинних захворювань. Також знижує ризик інсульта на 21%.
  4. Пробіотики. У складі бананів вони є у підвищеній кількості. Це сприяє кращі роботі кишківника.
  5. Сон. Він суттєво покращиться, якщо вживати банани частіше. У їх складі є амінокислота триптофан. Вона сприяє сонливості.

Це лише частина корисних властивостей бананів. Будьте впевнені, що їсти банани щодня можна. Солодкі та смачні — не відмовляйте собі у екзотичному задоволенні.
Зверніть увагу, що вплив на здоров’я в кожної людини індивідуальний. Тому перед збільшенням кількості вживання певних продуктів рекомендується проконсультуватись із лікарем.

prostoway.comAdblock
detector