Анатолія Анатоліча пограбували в метро Парижа: він розповів, як усе сталося - Новини Ю

Анатолія Анатоліча пограбували в метро Парижа: він розповів, як усе сталося

26.09.2022   11:50    947

Українського телеведучого Анатолія Яцечка, більш відомого як Анатолія Анатоліча, пограбували у метро Парижа. У знаменитості витягли гаманець, в якому знаходилися права водія, банківські картки та українські гривні. Грабіжники встигли зняти з рахунків зірки 260 євро (понад 10 тисяч гривень).


Неприємною звісткою шоумен поділився з шанувальниками на особистій сторінці в Instagram. Він зазначив, що вже встиг звернутися до поліції Парижа.

“Я вирішив зробити сюрприз: приїхав до своїх малюків на свій день народження на п’ять днів. І у мене в метро вкрали гаманець. У гаманці були картки, мої права, гаманець сам дуже цінний. Я його в Ріо-де-Жанейро купував. Чому я такий лох?” – звернувся до фоловерів Анатоліч.

Анатолія Анатоліча пограбували в метро Парижа: він розповів, як усе сталося. Відео

Телеведучий не розуміє, як міг стати жертвою грабіжників, але припускає, що злочинці спостерігали за тим, як він оплачував проїзд у метро та вводив PIN-код, запам’ятали його та витягли гаманець.
“Я спустився в метро, ​​щоб купити квиток, він коштує 1,90 євро. У метро не можна сплатити Apple Pay, Google Pay, як у нас. Тут у Парижі все допотопно. Потрібно вставити картку і ввести PIN-код. І там багато людей насправді. Ось я вставив картку, ввів PIN-код і спустився в метро, ​​і вже хвилин через 7-8 мені надійшло повідомлення про те, що зняли з моєї карти 260 євро“, – поділився шоумен.

Анатолія Анатоліча пограбували в метро Парижа: він розповів, як усе сталося. Відео

Телеведучий розповів, що відразу заблокував усі свої карти. Відновлюватиме водійські права він через Дію. Втішає себе Анатоліч тим, що в гаманці не було інших цінних документів, у тому числі паспорта.