ЗСУ громлять російських окупантів на півдні України і з неба, і з землі (Відео) - Новини Ю

ЗСУ громлять російських окупантів на півдні України і з неба, і з землі (Відео)

05.08.2022   21:27    682


7days-ua.com

Фото – Генштаб ЗСУ

Українська авіація завдала ударів по двох скупченнях військ РФ, а артилерія ЗСУ знищила ворожу систему ППО і склади армії РФ.

Про це за підсумками доби 4 серпня повідомило Оперативне командування ЗСУ “Південь”.

“Нашими штурмовиками атаковано 2 осередки ворожого озброєння та техніки в Херсонському і Каховському районах. Гелікоптерною парою розбито ворожий опорний пункт на окупованій Миколаївщині“, – проінформувало оперативне командування ЗСУ.
Там додали, що артилерія ЗСУ на півдні України 4 серпня завдавали ударів по складах і системі протиповітряної оборони армії РФ.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами під час виконання вогневих завдань щільно атаковано ворожу систему протиповітряної оборони та логістичні пункти, в тому числі й з боєприпасами в Херсонському районі“, – констатували в ОК “Південь”.
В результаті російські окупанти на цьому напрямку втратили 3 склади та 15 одиниць військової техніки.”Достеменно встановлено, що з ворожих лав викреслено 39 рашистів, 4 зенітно-ракетні системи С-300, радіолокаційну станцію “Імбир”, автоматичний міномет 82-го калібру “Волошка”, 9 одиниць броньованої та автомобільної техніки. Знищено 3 склади з боєприпасами в Придніпровському, Херсоні та Токарівці. Остаточні втрати ворога – дорозвідуються”, – заявила в ОК ЗСУ “Південь”.Adblock
detector