Зірка "Сватів" Кошмал пояснила, як відреагувала на проросійську позицію свого екранного дідуся Добронравова - Новини Ю

Зірка “Сватів” Кошмал пояснила, як відреагувала на проросійську позицію свого екранного дідуся Добронравова

10.08.2022   08:56    1578

Виконавиця ролі Жені Ковальової у серіалі “Свати”, українська акторка Анна Кошмал розповіла, як відреагувала на проросійську позицію свого колеги по проєкту Федора Добронравова. За словами артистки, вона проігнорувала те, що російський актор, який знімався в Україні, підтримав злочинну війну.


Знаменитість також додала, що після повномасштабного вторгнення РФ має більш важливі справи, ніж з’ясовувати стосунки з путіністами. Це вона коротко пояснила в Instagram-stories (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Українка відповіла на запитання, як вона поставилася до того, що Федір Добронравов не засудив геноцид українців, адже в багатьох фанатів “Сватів” така позиція викликала розчарування. Утім, Анна Кошмал утрималася від бурхливої реакції.

“Ніяк. Наразі є важливіші речі”, – написала вона.

Анна Кошмал розповіла, як відреагувала на проросійську позицію свого колеги

Як відомо, в кінці червня 2022 року російський актор навідав окупантів у самарському військовому шпиталі, де висловив їм свою підтримку. На його вчинок різко відреагували Олександр Пікалов та Євген Кошовий, нагадавши, що путініст тиснув руку вбивцям та катам.До речі, екранна дружина Добронравова, Валюха ( справжнє ім’я Тетяна Кравченко) заявила, що Україна перетворюється на “фашистську державу”. Акторка родом з Донецьку зрадила свій народ і підтримала окупантів, а Кошмал назвала підлою та невдячною.

Зірка проігнорувала позицію ДобронравоваAdblock
detector