Зірка "Кварталу 95" Юрій Великий спародіював Лаврова під час турне Африкою та довів мережу до сліз - Новини Ю

Зірка “Кварталу 95” Юрій Великий спародіював Лаврова під час турне Африкою та довів мережу до сліз

02.08.2022   13:00    6153

Зірка студії “Квартал 95” Юрій Великий створив нову пародію на міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова та його “африканське турне”. Гуморист спробував уявити, як пропагандист міг би спілкуватися з громадянами країн Африки, взявши з собою “перекладача” спікера МЗС РФ Марію Захарову.

Відео артист опублікував на своєму YouTube-каналі, де воно вже зібрало понад 700 тисяч переглядів. Пародія починається з того, що “Лавров” звертається до “угандонів” – жителів “Угандської області”.

Юрій Великий створив нову пародію на міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова

“Хотілось би з вами обговорити ряд гнилополітичних питань. Ціль нашого візиту – експорт зерна. Хотілось би відзначити, що зерно крадене, якісне. Спеціально для вас вивезене, ой, вирощене нашими Z-млеробами на півдні Херсонської, ой, х*р згадаю якої області”, – звернувся гуморист до африканців.Протягом промови його весь час перебивали, просячи одягнути на себе ту чи іншу “прикрасу”, Так, на шиї “Лаврова” під кінець відео висів часник, бублики, шматки піци, туалетний папір, на вухах – локшина, а на голову йому одягнули залишки кавуна.
Артист обвіщався "прикрасами"

“Захарова, передай їм, що це неможливо. Та і передавати там особливо немає чого. Ну, ти ж сама бачила, що я тобі розповідаю”, – пожартував артист.

В кінці, за задумом автора пародії, з Лавровим сфотографувалися, а він наголосив, що штучний голод, про який говорять в цивілізованому світі, – обман, адже Росія створює його спеціально.

В коментарях від душі посміялися над новою пародією зірки “Кварталу 95”, назвавши її “геніальною”.

“Це геніально, браво! Я думав, що нашу реальність неможливо пережартувати”, “Посміявся від душі, хоча все огидно і сумно”, “Дивлюся і вкотре переконуюсь, такий народ не можна не поневолити”, – йдеться в повідомленнях.

В коментарях від душі посміялися над новою пародією
obozrevatel.comAdblock
detector