Заводська гарантія Toyota GR86 поширюється на дрифт - Новини Ю

Заводська гарантія Toyota GR86 поширюється на дрифт

10.08.2022   15:34    490

Компанія не стала позбавляти водія права на гарантійне обслуговування через поломку після дріфту.

Японський автовиробник Toyota вирішив не знімати із заводської гарантії спорткар GR86, попри те, що поломка сталася в результаті дрифту. У компанії вирішили відремонтувати за гарантією двигун автомобіля, який спалахнув під час змагань з автокросу. Щоправда, зробити це компанія погодилася після того, як власник дійшов із претензіями до вищого керівництва, а у соціальних мережах піднялася хвиля обурення на адресу японської марки.


Спочатку представники Toyota хотіли відмовити власнику в ремонті — у соцмережах представники марки знайшли фотографії автомобіля з різних змагань і вважають це експлуатацією в екстремальних умовах.

Власник не погодився з таким підходом і вирішив спробувати достукатися до найвищого керівництва марки. Водночас хвиля обурення підіймалася в соцмережах, тому в «Тойоті» все ж таки вирішили поступитися. За підсумком виявилося, що причина займання не в дріфті, а в неякісній прокладці двигуна.
Це далеко не одиничний випадок, пов’язаний із Toyota GT86. Раніше стало відомо про ще одне купе, яке згоріло лише через добу після тривалого ремонту. Також багато користувачів скаржаться на ненадійні двигуни — деякі спалахують під час руху, деякі просто ламаються.


nnews.com.ua
Adblock
detector