Юна дружина Віктора Павліка показала свої домашні хлопоти - Новини Ю

Юна дружина Віктора Павліка показала свої домашні хлопоти

02.08.2022   14:20    1269

Нещодавно дружина Віктора Павліка показала, що сама привела до ладу житло, наварила обід родині та лише згодом змогла звільнитися, аби зайнятися власними справами.

Юна дружина Віктора Павліка змушена сама поратися по хаті

Дійсно, мами Каті прихильники вже давно не бачили на світлинах, хоча разом з донькою вона до війни багато подорожувала, тішила онука, а коли в Україні настала чорна година, вирушила з рідними закордон в евакуацію. Родина подолала багато кілометрів, аби спершу дістатися до Німеччини, а згодом полетіти до родичів в Ізраїль.Можливо теща співака нині просто відпочиває, набирається сил, щоб бути корисною дочці, а може вирішила взяти паузу, як бабуся.

Нагадаємо, що популярна пара Віктора Павліка і Каті Репяхової так і не зіграла весілля. У 2020-му вони вирішили не влаштовувати гуляння, адже у серпні не стало сина музиканта. Згодом дружина артиста завагітніла і вже час у родині займали клопоти про маленького синочка, а не про те, як правильно посадити гостей. Більше про це подружжя дізнайтеся у тематичному відео “Одна минута”:Adblock
detector