Єфросініна відреагувала на скандал із приводу української мови - Новини Ю

Єфросініна відреагувала на скандал із приводу української мови

04.08.2022   21:34    687

Українська телеведуча Маша Єфросініна відреагувала на скандал із приводу української мови, який спалахнув після її зізнання у шоу “Взрослые девочки”. Зірка, яка заявила, що їй складно різко перейти на державну мову, хейт із цього приводу у свій бік пояснила тим, що він вигідний тим, хто хоче розколу нашого суспільства під час війни.

Про це вона сказала “Радіо НВ”. Єфросініна підкреслила, що як публічна персона, неодноразово стикалася з цькуванням і навчилася на нього реагувати. Але при цьому вважає, що цим скандалом намагалися використати її як публічну особу для додаткового розбрату народу.

Маша Єфросініна прокоментувала мовний скандал.

“Я поділяю страшний період цього цькування на два моменти. Комусь потрібно було, щоб люди так зреагували. Реакцію людей я поважаю. Тому що я згодна з вами, і це тема болюча. Комусь це було потрібно. Чи не є я на сьогоднішній день ідеальною моделлю для того, щоб російська пропаганда за мій рахунок показала, що вона виграє, чи не є я сьогодні ідеальним прикладом того, що російськомовну ведучу, яка ще в 2014 році кричала проти анексії Криму, що “Я кримчанка, мене ніхто не чіпає в цій країні”, можна сьогодні показати по всіх каналах, дивіться, як її розіп’яли, незважаючи на те, скільки вона робить? Чи не я є ідеальним абсолютно закидоном для того, щоб зробити мене цапом-відбувайлом у цій темі”, – заявила Єфросініна.Зірка наголосила, що не збирається ставати послом мовного питання у нашій країні.

“Бо якісь хами, яких би я засудила у мирні часи, просто за образи та жахливі побажання мені та моїй родині, вирішили, що вони хочуть собі підписників награбасти, а можливо і якихось грошей заробити, бо б усе, що вони зробили, і все, що вони нам дали, натиснувши цю кнопку фас, призвело виключно до розколу всередині країни. Частиною якого я ніколи не була і не збираюся бути, тому що вони ніколи не перекреслять те, що я велика патріотка своєї країни”, – зазначила українка.

Єфросініна відреагувала на скандал із приводу української мови: це вигідно тим, хто хоче розколу під час війни

“Мені вистачає здорового глузду, підтримки близьких і моєї команди, щоб зрозуміти, що собаки гавкають, караван йде. Тобто я абсолютно точно завжди дотримувалася принципу, що, якщо ти робиш все по совісті, якщо ти робиш все згідно своєї моралі і тобі самої у дзеркало на себе подивитися не соромно, всередині у тебе немає павутини і тих скелетів у шафі, які можуть тебе викрити як недостойну людину, тоді просто йди, хай воно собі летить, ти йдеш, ти робиш і точно знаєш, що ти робиш усе правильно “, – додала ведуча.Adblock
detector