Як приготувати капусту для голубців у мікрохвильовій печі: листя буде пружним і хрустким - Новини Ю

Як приготувати капусту для голубців у мікрохвильовій печі: листя буде пружним і хрустким

15.08.2022   08:11    466

Завдяки цьому способу процес приготування голубців стане набагато простіше і швидше.

Унеділю, 14 серпня, розпочинається суворий багатоденний Успенський піст, під час якого є багато харчових заборон. Однак це не означає, що не можна приготувати собі щось смачне, але пісне. А щоб полегшити собі готування, ми хочемо розповісти вам, як можна обсмажити капустяні лисячі в мікрохвильовій печі, щоб не возитися з плитою.


Оскільки процес приготування капусти на пару в мікрохвильовій печі відбувається без води, то важливо, щоб капустяне листя повинне бути здоровим, а качан овоча молодим, пише belnovosti. Листя старої капусти не буде таким пружним і м’яким.

Як готувати в мікрохвильовій печі капусту на голубці

Видаліть з капусти перші, найтвердіші частини і помістіть усю головку в мікрохвильову піч. Увімкніть мікрохвильову піч на високу потужність, і через 10 хвилин капуста буде готова. На цьому весь кулінарний лайфхак.

Млинці вийдуть незвичайними на вигляд — у чорну цятку.  

Варто відзначити, що приготування капусти, яку готують у мікрохвильовій печі, має багато переваг. По-перше, це прискорення готування, а по-друге — листя виходить м’яким і хрустким. Ну і як плюс, у такому разі капуста зберігає всі свої поживні цінності.