Як і чому "Динамо" (Київ) програло перший матч ЛЧ з португальською "Бенфікою" (Відео) - Новини Ю

Як і чому “Динамо” (Київ) програло перший матч ЛЧ з португальською “Бенфікою” (Відео)

18.08.2022   16:07    735

7days-ua.com

Джерело ілюстрації – Твіттер

У рамках плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА київське “Динамо” 17 серпня приймало в польському Лодзі португальську “Бенфіку”. Перший матч із цією командою в рамках турніру український клуб програв 0:2. Такий рахунок закріпився вже у першому таймі і не змінився до фінального свистка.

Як повідомляє сайт “Динамо”, забити у ворота “Бенфіки” в єврокубках українському клубу не вдається вже 30 років.

“Безгольова єврокубкова серія “Динамо” з “Бенфікою” з 27 листопада 1991 року триває 599 (!) хвилин”, – йдеться в повідомленні.

Чому не вдалося і 17 серпня, головний тренер “Динамо” (Київ) на прес-конференції після матчу пояснив великою різницею в класі і досвіді гравців двох команд. Якщо у “Бенфіки” це досвічені легіонери, то в “Динамо” – юні гравці.

Луческу відзначив, що і за такого складу “динамівці” після першого пропущеного гола сконцентрувались і мали можливість забити, та реалізувати створені гольові моменти киянам так і не вдалося.

Матч-відповідь з “Бенфікою” київське “Динамо” проведе 23 серпня. Якщо перемогти лісабонських футболістів не вдасться, свій шлях у цьому сезоні єврокубків “Динамо” (Київ) продовжить Лізі Європи.

Як київський клуб не зумів забити “Бенфіці” 17 серпня – в огляді матчу від MEGOGO.