Яблучні чипси: особливості приготування - Новини Ю

Яблучні чипси: особливості приготування

03.08.2022   23:00    574

Чипси – улюблена смакота як дорослих, так і дітей. Їх можна придбати в магазині, а можна самому приготувати з овочів і фруктів. Із фруктів найбільш популярними є яблучні чипси, адже яблук на Україні вирощують багато. Особливо смачні для цього дійства – літні та осінні сорти.

Подробиці

Для приготування чипсів нам потрібні всього три складові: яблука, овочерізка й електросушарка.

Яблука необхідно добре вимити й обсушити. Потім вирізати в них серцевину спеціальним або звичайним ножем. Наступна операція найважливіша: потрібно нарізати фрукти на тонкі (2-3 мм) часточки. Найкраще це робити не вручну, а овочерізкою. Від товщини нарізаних часточок залежить, чи будуть ваші майбутні чипси хрумкими.

Нарізані часточки викласти тонким шаром на піддони сушарки. Температура для сушіння – 60-70 градусів. За час сушіння піддони слід міняти місцями, а яблука рухати, щоб вони не пристали до дна, особливо на початку
Сушіння займе 6-8 годин. Щоб перевірити готовність яблук, натисніть на часточку: вона має бути суха, навіть дещо крихка. Готові чипси залиште до остигання, потім складіть у скляний посуд і накрийте кришками.

Теплі сушені яблука не можна складати в місткість для зберігання, бо вони відволожаться і не будуть хрумкими. Холодильник для подальшого зберігання їм не потрібен – достатньо сухого прохолодного місця.

Смакуйте всю зиму із задоволенням!


prostoway.comAdblock
detector