Хочуть втекти в останній момент: росіяни масово штурмують кордони ЄС - Новини Ю

Хочуть втекти в останній момент: росіяни масово штурмують кордони ЄС

13.08.2022   12:00    1667

На російсько-естонському кордоні утворилися гігантські автомобільні затори після рішення Таллінна заборонити в’їжджати в країну росіянам із шенгенськими візами. Кордони для мешканців країни-окупантів закриються з 18 серпня.

Відповідні відео з’явилися у телеграм-каналах.


“Залізна завіса” починає опускатися все швидше. Латвія перестала видавати візи росіянам, Естонія обмежила в’їзд і пропонує запровадити аналогічну заборону у всьому Європейському союзі. “Хороші” і “погані” росіяни істерично сприйняли це рішення і масово кинулися до “загниваючої Європи”.

Крім того, на телеграм-каналі Олега Шарпа з’явилася інформація про те, що росіяни побігли з Естонії після заборони на в’їзд по шенгену. На естонському сайті із записом в електронну чергу для виїзду з країни повідомляється, що в районі прикордонного переходу Нарва час очікування живої черги становить не менше 22 годин.
Справді, “нравіцца-нє нравіцца”, – Європа закривається. Більшість країн більше не хочуть мати нічого спільного з імперськими амбіціями мешканців країни-окупанта та “русскім міром”.Adblock
detector