Харчишин зізнався, як ставиться до колег, які до 24 лютого працювали в РФ: косили під дурня - Новини Ю

Харчишин зізнався, як ставиться до колег, які до 24 лютого працювали в РФ: косили під дурня

06.08.2022   12:50    338

Український співак, лідер гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин зізнався, що до зірок, які до 24 лютого активно виступали в РФ, а після – почали допомагати Україні, він ставиться абсолютно нормально. Однак у вчинках деяких колег його все ж таки дратує певна риса – бажання піаритися на своїй благодійності.

Тих, хто до повномасштабного вторгнення давав концерти в країні-агресорці та заробляв там гроші, Харчишин порівняв із дітьми, які прогулювали школу й вирішили “косити під дурня”, нібито ніхто не помітив. Своїми роздумами музикант поділився в інтерв’ю для YouTube-каналу ISLND TV.

“До людей, які повернулися та допомагають Україні в будь-який спосіб: збирають гроші чи віддають свої зароблені, я нормально ставлюся. Як до дітей, які пропустили уроки, можливо, трохи недорозвинені та вдавали, що вони не розуміють. Косили під дурня. “Какая разница” і так далі. Але я нормально ставлюся, коли вони віддають”, – прокоментував фронтмен “Другої ріки”.
Харчишин зізнався, як ставиться до колег, які до 24 лютого працювали в РФ: косили під дурня

А от тих, хто допомагає Україні лише перед камерами, користуючись війною як вдалим часом для піару, Харчишин не поважає. Він наголошує, що такі знаменитості є і серед тих, хто з 2014 року жодного разу не виступав у РФ.
Тим колегам, які повернулися з Росії і почали ідентифікувати себе як патріотів своєї країни, музикант порадив “до кінця своїх днів замолювати гріхи”.

“Заробляли в Росії, а тепер стали патріотами й починають на кожному кроці про це говорити… Вони мають працювати, замолювати гріхи. За великим рахунком, ми всі причетні до того, що почалася війна. І патріотична частина українського шоу-бізнесу також. І ЗМІ зокрема. Хтось більше, хтось менше. Ті люди, які стали українцями, може їм допомогла кров, яку вони побачили, відчули. Вони мають до кінця своїх днів працювати на свою країну”, – висловився Харчишин.

 

 Adblock
detector