Ввезення міцного алкоголю в РФ через санкції скоротилося майже на 35% - Новини Ю

Ввезення міцного алкоголю в РФ через санкції скоротилося майже на 35%

07.08.2022   11:32    1198
Ввезення міцного алкоголю в РФ через санкції скоротилося майже на 35%

Фото: spirt-vodka.ru

Росіяни питимуть, переважно, вітчизняне спиртне

У березні учасники ринку передбачали зниження імпорту алкоголю до Росії на 20-40% через початок вторгнення Росії в Україну.

За підсумками першого півріччя 2022 року імпорт міцного алкоголю в РФ в результаті санкцій скоротився майже на 35%, до 32,65 млн л, а віскі – майже на 50%, до 11,8 млн л. Про це повідомляє російське видання Коммерсант.

“Песимістичні прогнози учасників алкогольного ринку про різке падіння імпорту через кризу у зв’язку з військовою операцією РФ в Україні виправдовуються. За підсумками першого півріччя ввезення всіх міцних напоїв до РФ скоротилося майже на 35%, до 32,65 млн л, а віскі – майже на 50%, до 11,8 млн л. Основна причина – санкції та відмова від поставок найбільших виробників. Тепер асортимент буде поповнюватися за рахунок нових російських напоїв, а також імпорту рому, на ввезенні якого криза майже не позначилася”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у березні учасники ринку передбачали зниження імпорту алкоголю до Росії на 20-40% через початок вторгнення Росії в Україну.

Глобальні компанії – Pernod Ricard (Chivas Regal, Jameson, Absolut, Ararat), Diageo (Bell’s, Johnnie Walker, Captain Morgan, Baileys), Bacardi (Dewar’s, William Lawson’s) та інші – призупинили продаж або оголосили про вихід із РФ.

korrespondent.netAdblock
detector