"Ворог проводить наступальну операцію", - Генштаб ЗСУ (Карта, Відео) - Новини Ю

“Ворог проводить наступальну операцію”, – Генштаб ЗСУ (Карта, Відео)

05.08.2022   19:26    461


7days-ua.com

Фото – Генштаб ЗСУ

Російські окупанти намагаються прорватись до Соледара та Бахмута.

Про таку наступальну операцію російських військ заявляє Генштаб ЗСУ.

“Ворог проводить наступальну операцію на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Намагається створити сприятливі умови для оволодіння Соледаром та Бахмутом, розширити контрольовану територію на західній околиці міста Донецьк”, – констатує українське командування.

У Генштабі ЗСУ підкреслюють, що українські війська тримають оборону на всіх напрямках, стримуючи армію РФ. Всі спроби штурмів і наступів російської армії ЗСУ відбили. На жодному з напрямків фронту російські окупанти успіху не досягли.

На Краматорському напрямку зафіксовано обстріли із ствольної та реактивної артилерії, танків в районах населених пунктів Сіверськ, Миколаївка, Стародубівка, Спірне, Крива Лука, Верхньокам’янське, Григорівка, Серебрянка, Райгородок та Каленики. Йшли стрілецькі бої. На Бахмутському напрямку ворог здійснював обстріли військової та цивільної інфраструктури неподалік Яковлівки, Кодеми, Покровського, Роздолівки, Вершини, Бахмута та Соледара. Вів наступальні та штурмові дії з метою покращення тактичного положення, успіху не мав”, – ідеться в повідомленні.

 

Бої ідуть зараз на Авдіївському напрямку, де українські військові відбивають спробу ворожого наступу.“На Авдіївському напрямку противник здійснював обстріли із артилерії та танків поблизу Пісків, Пречистівки, Шевченко, Володимирівки, Новобахмутівки, Невельського, Нетайлового та Красногорівки. Вів наступальні дії, бої тривають”, – повідомив Генштаб ЗСУ.Adblock
detector