Візит Пелосі: Китай активізував військові навчання - Новини Ю

Візит Пелосі: Китай активізував військові навчання

02.08.2022   12:15    509
Візит Пелосі: Китай активізував військові навчання

Фото: Скриншот видео

ЗМІ показали кадри військових навчань китайської армії

На тлі загострення ситуації навколо Тайваню армія КНР розпочала маневри у Південно-Китайському морі.

Народно-визвольна армія КНР 2 серпня розпочала навчання з бойовими стрільбами у Південно-Китайському морі. Маневри триватимуть до 6 серпня, повідомило агентство Інтерфакс із посиланням на Управління морської безпеки Китаю.

У зв’язку з цим захід усіх суден у райони, координати яких вказані на сайті відомства, заборонено.

Зазначається, що останніми днями, на тлі можливого візиту на Тайвань спікера Палати представників США Ненсі Пелосі, китайська армія активізувала навчання у Південно-Китайському та Східно-Китайському морях. Зокрема, маневри відбуваються в акваторії провінції Фуцзянь, відокремленої від острова протокою.

За даними ЗМІ, Пелосі прилетить на Тайвань увечері у вівторок, а наступного дня зустрінеться із президентом Цай Інвень.
Пекін неодноразово застерігав Вашингтон щодо поїздки спікера Палати представників на Тайвань, назвавши очікуваний візит “грубим втручанням у внутрішні справи Китаю”.

Представник МЗС КНР Чжао Ліцзянь заявив, що “армія країни не сидітиме склавши руки”.

На тлі загострення ситуації на китайському телебаченні з’явилися кадри стягування військової техніки до провінції Фуцзянь, що найближча до Тайваню, а також відео навчань.

Крім того, стало відомо, що аеропорти у провінції Фуцзянь за добу скасували понад 290 рейсів. При цьому рейси, які виконувались уздовж узбережжя на півдні та сході Китаю, перенаправлені за маршрутами над континентальною частиною країни.

korrespondent.netAdblock
detector