Війська РФ зазнали тотальної поразки на всіх фронтах війни проти України (Карта, Відео) - Новини Ю

Війська РФ зазнали тотальної поразки на всіх фронтах війни проти України (Карта, Відео)

08.08.2022   22:04    904


7days-ua.com

Російські окупанти ішли штурмом на позиції ЗСУ і намагались наступати на 5-ти напрямках, та зазнали тотальної поразки. Українські війська відбили атаки ворога на всіх 5-ти напрямках.


Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

За його даними, російська армія намагалась наступати на Краматорському, Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямку. На всіх фронтах Українські війська відбили ворожі штурми і наступи.
Зокрема, на Краматорському напрямку війська РФ знову були відкинуті ЗСУ біля Верхньокам’янського Луганської області, хоч ще понад місяць тому – 3 липня, – міністр оборони РФ доповів Путіну про начебто захоплення військами РФ всієї Луганської області.

“З метою покращення тактичного положення противник вів наступальний бій в районі Верхньокам’янського. Вже традиційно зазнав втрат та відійшов“, – повідомив Генштаб ЗСУ про чергову поразку армії Росії на Луганщині.

Так само українські військові відбили намагання російських окупантів просунутись у бік Бахмута, Зайцевого, Пісків, Авдіївки, Мар’їнки.
“Розвідувальні групи противника були виявлені та знешкоджені в районах населених пунктів Бахмутське, Бахмут та Яковлівка. Противник намагався вести штурмові дії неподалік Бахмута, Зайцевого, Яковлівки та Вершини, успіху не мав, відійшов… Ворог вів наступальні дії у напрямках Пісків, Невельського та Авдіївки, успіху не мав, відійшов... Вів наступальні дії у напрямках Мар’їнки та Шевченко. Українські воїни зустріли окупантів точним вогнем та відкинули назад”, – повідомив Генштаб ЗСУ про тотальні невдачі армії РФ на всіх фронтах війни проти України.Adblock
detector