Від Amnesty International йдуть донори - ЗМІ - Новини Ю

Від Amnesty International йдуть донори – ЗМІ

12.08.2022   12:56    1126
Від Amnesty International йдуть донори - ЗМІ

Фото: Amnesty International

Від Amnesty International йдуть донори

Після публікації доповіді з критикою військових цілей в українських населених пунктах деякі донори припинили вносити пожертвування на організацію, але з’явилися й нові спонсори.

Фінське відділення правозахисної організації Amnesty International втратило близько 400 донорів після публікації доповіді з критикою військових цілей в українських населених пунктах. Про це повідомляєMTV Uutiset.

Як заявив виконавчий директор Amnesty Finland Франк Йоханссон, кількість людей, які припинили пожертвування для організації, цього тижня зросла.


“Остаточні цифри можуть бути відомі лише на початку вересня, коли будуть отримані всі пожертвування за серпень”, – сказав Йоханссон, але додав, що після публікації скандального звіту з’явилися нові донори.

Повідомляється, що лише у Фінляндії в організації близько 40 тисяч донорів, тобто кількість людей, які припинили пожертвування, становить близько 1% від загальної кількості донорів організації, а близько 30 тисяч є постійними щомісячними донорами Amnesty International.

Нагадаємо, 4 серпня правозахисна організація Amnesty International опублікувала звіт, в якому звинуватила Збройні сили України у створенні баз поблизу шкіл та лікарень.
korrespondent.net