Вчені виявили, що збільшує ризики інсульту - Новини Ю

Вчені виявили, що збільшує ризики інсульту

06.08.2022   17:52    962

Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго підтвердили величезну небезпеку, яку становлять самотність та соціальна ізоляція для людини. Так, ймовірність зіткнутися з інфарктами чи інсультами у самотніх людей зростає на 30%, а відсоток громадян, які почуваються самотніми, останніми роками стрімко зростає.

Нестача соціальних зв’язків є чинником ризику цілого ряду серйозних розладів, включаючи прискорений розвиток старечого недоумства. Людина – це соціальна тварина, і нам потрібно постійно спілкуватися. А якщо ми цього не робимо, то мозок не отримує адекватного навантаження, зв’язки між нейронами порушуються, і патологічні шкідливі процеси розвиваються швидше. І ось тепер доведено, що самотність загрожує сумними наслідками і для серцево-судинної системи.

В особливій групі ризику перебувають літні люди, особливо жінки. У нас розрив у тривалості життя між чоловіками та жінками сягає майже 12 років, через що величезна кількість пенсіонерок проживають на самоті, бо вони давно овдовіли. І ось їм доводиться зіштовхуватися з різними небезпеками для здоров’я.Adblock
detector