В Україні готують потужний удар по гаманцях водіїв - Новини Ю

В Україні готують потужний удар по гаманцях водіїв

15.08.2022   03:30    702

Попри те, що ціни на автомобілі в Україні складно назвати адекватними, у майбутньому вони можуть стати ще вищими. Додати в ціні можуть як нові й уживані авто, так і запчастини до них у разі, якщо нардепи підтримають введення додаткового імпортного збору, пише «Стіна».

Повідомляється, що в уряді запропонували Раді ввести додатковий імпортний збір у розмірі 10% для того, щоб знизити тиск на гривню. Передбачається, що це допоможе зменшити обсяг імпортних іноземних товарів, які вимагають витрат валюти.


У разі ухвалення законопроекту подорожчають автомобілі та запчастини до них. При цьому додадуть у ціні не лише нові авто, а й із пробігом.

Стверджується, що в цьому випадку рішення з вживаними транспортними засобами посилить тінізацію авторинку, оскільки покупці намагатимуться платити готівкою за кордоном, щоб згодом не переплачувати за банківський переказ.

На переконання експертів Інституту дослідження авторинку, ухвалення цього законопроекту спричинить подорожчання авто з пробігом. Вони нагадали, що торік близько 40% імпорту цього виду ТЗ завозилися юридичними особами, які для викупу машин за кордоном мають придбати валюту на міжбанку.

autotheme.infoAdblock
detector