В Італії представили супер'яхту, натхненну діамантом Cartier (ФОТО) - Новини Ю

В Італії представили супер’яхту, натхненну діамантом Cartier (ФОТО)

02.08.2022   15:41    1624

Нову яхту від дизайнера Габріеле Теруцці названо на честь знаменитого діаманта в 128 карат, який належить ювелірному будинку Cartier.

Італійська дизайн-студія Габріеле Теруцці створила сміливий концепт сучасної суперяхти, натхненної знаменитим діамантом Stella Del Sud (“Зірка Півдня”) у 128 карат, який у 2002 році придбав французький ювелірний дім Cartier. Про це пише Daily Mail.
Gabriele Teruzzi, яхта, суперяхта, концепт яхти, діамант карти, діамант
Концепт яхти Stella Del Sud

Фото: Gabriele Teruzzi

Силует діаманта прикрашає 110-метрову яхту, а також вона блищатиме, як діамант за задумом дизайнера, тому що рясніє скляними панелями.
Екстер’єр розкішної яхти витриманий у єдиному “діамантовому” стилі. Скління надбудови, що йде в корпус, теж обігрує “дорогоцінну тему”.

Сучасний і багато оформлений інтер’єр зосереджений навколо головного салону, який прикрашений розписними панелями. На головній палубі розташовано вісім VIP-кают з окремими терасами при кожній.

На верхню палубу, відведену під обідню зону і другий салон, можна піднятися по гарних гвинтових сходах. Бридждек повністю відведений під апартаменти власника з двома ванними кімнатами.

На нижній палубі знаходиться СПА-салон із тренажерним залом і сауною. А головною “родзинкою” є три басейни, які перетікають один одного, створюючи “ефект водоспаду”.

Габріеле Теруцці описує своє нове дітище як “блискучий діамант” з елементами ар-деко.

focus.uaAdblock
detector