Україна різко збільшить експорт електроенергії до Польщі - Новини Ю

Україна різко збільшить експорт електроенергії до Польщі

10.08.2022   03:12    632
Україна різко збільшить експорт електроенергії до Польщі

Фото: Укрэнерго

Наразі експорт електроенергії до Польщі становить 215 МВт.

Збільшення експорту української електроенергії є кроком до створення загальноєвропейської системи енергетичної безпеки, зазначили в Укренерго.

Між Україною та Польщею почали відновлювати міждержавну лінію електропередачі. Це дозволить збільшити експорт української електроенергії ще майже на 1000 МВт, повідомляє НЕК Укренерго у вівторок, 9 серпня.

Вказано, що відповідну рамкову угоду підписали голова правління НЕК Володимир Кудрицький та президент польського оператора системи передачі PSE S.A SE S.A. Ерік Клоссовскі.


“Експорт до Польщі відновився за кілька тижнів після синхронізації енергосистеми України з енергомережею континентальної Європи і зараз становить 215 МВт. Введення відновленого інтерконектора в роботу на початку наступного року може збільшити фізичні можливості для експорту української електроенергії до Польщі ще майже на 1 000 МВт”, – йдеться у повідомленні.
Цей проект реалізується на виконання меморандуму між українським Міненергетики та польським Міністерством клімату та довкілля. Документ було підписано у червні цього року.

В Укренерго наголосили, що збільшення експорту української електроенергії є кроком до створення загальноєвропейської системи енергетичної безпеки.

korrespondent.netAdblock
detector