У США екстрадовано громадянина РФ, підозрюваного в кіберзлочинах - Новини Ю

У США екстрадовано громадянина РФ, підозрюваного в кіберзлочинах

18.08.2022   17:00    357

У США екстрадовано громадянина РФ, підозрюваного в кіберзлочинах

У США екстрадовано громадянина РФ, підозрюваного в кіберзлочинах

Росіянина підозрюють у відмиванні криптовалюти, отриманої від жертв кібератак, повідомляють у міністерстві юстиції США.

Міністерство юстиції США повідомляє, що з Нідерландів у США було екстрадовано громадянина Росії Дениса Дубникова, якого підозрюють у відмиванні криптовалюти, отриманої від жертв кібератак. Про це повідомляє Голос Америки.


“29-річний Денис Дубников вже постав перед федеральним судом у Портленді, де йому було пред’явлено звинувачення. Судовий процес за участю присяжних засідателів почнеться 4 жовтня. Згідно із судовими матеріалами, Дубников і його спільники відмивали доходи, отримані від жертв атак з використанням програм-вимагачів як у США, так і за кордоном. Прокурори повідомили, що Дубников здійснював відмивання викупу, отриманого від жертв програми-здирника Ryuk”, – йдеться в повідомленні.
Передбачається, що після отримання викупу Дубников і його спільники, а також інші учасники схеми, ймовірно, здійснювали різні фінансові операції і так намагалися приховати характер, джерело, місцезнаходження та іншу інформацію про викуп.

“Тільки за липень 2019 року обвинувачений, за версією прокуратури, відмив понад 400 тисяч доларів, отриманих від жертв Ryuk. Загалом учасники схеми відмили щонайменше 70 млн доларів”, – повідомляє міністерство.

У разі визнання винним, Дубникову загрожує максимальне покарання у вигляді 20 років позбавлення волі.

korrespondent.net