У Росії обмірковують заміну Путіна - BI - Новини Ю

У Росії обмірковують заміну Путіна – BI

08.08.2022   09:31    2527
У Росії обмірковують заміну Путіна - BI

Фото: Пресс-служба Кремля

Патрушев, Путін та Медведєв

Місце російського правителя займе хтось із силовиків, і глава Ради безпеки РФ ідеально підходить на цю роль, вважає колишній керівник британської розвідки.

Свідченням того, що кремлівські інсайдери починають обговорювати варіанти, кому стати наступним президентом РФ, з’явилися ще кілька тижнів тому, пише BI.


Цього тижня колишній глава британської розвідки сер Річард Діарлав сказав в ефірі свого подкасту, що він майже переконаний, що наступником Путіна стане колишній глава ФСБ РФ, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

Раніше Діарлав припускав, що Путін покине президентське крісло до 2023 року, можливо, його навіть надовго помістять до лікарні, щоб позбавитися необхідності прямого перевороту. Колишній британський розвідник вважає, що місце Путіна займе хтось із силовиків, і Патрушев ідеально підходить на цю роль.

Раніше чутки про хворобу Путіна прокоментував директор ЦРУ Вільям Бернс. За його словами, той дуже здоровий. Нагадаємо, у травні тижневик Newsweek з посиланням на доповідь американської розвідки повідомив, що президент РФ пройшов курс лікування від прогресуючої форми раку.


korrespondent.netAdblock
detector