У Мелітополі стався вибух у МРЕО, де видавали російські автономери - Новини Ю

У Мелітополі стався вибух у МРЕО, де видавали російські автономери

11.08.2022   12:30    525

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області за дивних обставин трапилася пожежа у місцевому МРЕО, де 8 серпня відбулося «урочисте» відкриття нового «псевдооргану» для реєстрації авто. Нагадаємо, на Півдні України окупанти видають російські автономери або так звані тимчасові номерні знаки неукраїнського зразка.

Але вчора ввечері у будівлі пролунав сильний вибух. За словами мера міста Івана Федорова, «Окупанти з пафосом відкрили там свій черговий псевдоорган із видачі фейкових документів на авто. Навіть встигли зробити ремонт. На щастя, їхні плани буквально підірвані».


Що до ворожих ЗМІ, вони пишуть +- наступне:

«Межрайонный регистрационно-экзаменационный отдел ГИБДД начал свою работу в Мелитополе. В открывшемся МРЭО автовладельцы могут зарегистрировать свой транспорт, при наличии паспорта РФ заменить права на водительское удостоверение российского образца или получить услуги сервисного центра. Ранее отделение Госавтоинспекции было открыто в Херсонской области.
В настоящее время освобожденными являются около 70% территорий Запорожской области, а 8 августа глава администрации региона Евгений Балицкий подписал распоряжение о проведении референдума о воссоединении региона с Россией».

Зазначимо, що пожежа у будівлі українського МВС, яку «привласнили» собі окупанти, може бути не першою і не останньою. Особливо, якщо говорити про Херсон, де добровільно-примусово видають російські номери з кодом 184, але зважаючи на неохайність і халатність тамтешніх «можновладців», цілком імовірна пожежа й в інших окупованих МРЕО. Палять де завгодно і зовсім не дотримуються правил пожежної безпеки…


topgir.com.uaAdblock
detector