У чому секрет фірмової зачіски Бориса Джонсона. Шість основних версій - Новини Ю

У чому секрет фірмової зачіски Бориса Джонсона. Шість основних версій

06.08.2022   18:21    578

Експрем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона у світі знають не лише завдяки політичній діяльності, а й характерній зачісці. Його на перший погляд неохайне волосся – одна з найбільших тем для обговорення. Люди ніяк не можуть зрозуміти, вкладене воно чи ні.

OBOZREVATEL розібрався у зачісці відомого діяча та з’ясував шість основних версій її походження. Однак зазначимо, що сам Джонсон не раз заявляв, що розчісує волосся і не вдається до складного догляду за ним.

Колеги Джонсона жартують, що він розчісує волосся повітряною кулькою.

Ще у 2008 році виданню The Telegraph політик сказав, що його стрижка є натуральною. Він зазначив, що її “важко відтворити, оскільки вона є продуктом випадкових та конфліктуючих сил природи”.
Деякі експерти погодились із цим твердженням. Так, стиліст Нік Мазер сказав The Sun у 2019 році таке: “У мене таке відчуття, що він ніколи не користувався косметичним продуктом”.
Перукар-стиліст Джеймс Джонсон вважає, що його політичний однофамілець просто не ходить до салону.

А ось перукарка Ронда Льюїс висловила протилежну думку. Вона вважає, що Джонсон “кладе до зачіски якусь речовину, а потім підриває її феном”.
Розкрито таємницю зачіски Бориса Джонсона.

“Прямі і тупі краї, які роз’єднані, роблять стрижку схожою на домашню роботу, а не на стрижку в салоні. Хоча було б чудово побачити, як Борис вранці знаходить час, щоб укласти волосся”, – вважає Джонсон.

Борис Джонсон у молодості.

Однак наближені джерела вважають, що політик насправді витрачає чимало часу та косметичних засобів на те, щоб виглядати “харизматично кудлатим”, причому він почав цим займатися лише тоді, коли пішов у серйозну політику.

Борис Джонсон стверджує, що не доглядає за своєю зачіскою.Adblock
detector